İhtiyaçlılar için proje geliştiriliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman ihtiyaçlı insanların belirlenmesi için Zeki Çeler ve Doğuş Derya’yla el ele verdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman pandemi döneminde aşa ihtiyaç duyan insanların belirlenmesi için çalışma başlattı. Bu çalışmaya eski Bakan, TDP Milletvekili Zeki Çeler ve CTP Milletvekili Doğuş Derya’yı da kattı.

Kendi bürokratları ve iki muhalefet milletvekili ile el ele veren Bakan Çağman, vatandaş olsun ya da olmasın ihtiyaçlı durumda olan insanların belirlenmesi ve adaletli bir şekilde bu insanlara gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapılmasını amaçlıyor.

Malzemelerin nasıl ve kimlerden temin edileceği, bunun lojistiği, kayıt sistemi gibi çok detaylı bir çalışma için kolları sıvayan Bakan Çağman, zaman kaybetmeden projeyi hayata geçirmeyi amaçlıyor. Toplantının kamuoyuna duyurulması ise Zeki Çeler’in bunu sosyal medya hesabından duyurmasıyla mümkün oldu. Fotoğraflı paylaşımında Çeler şu sözlere yer verdi:

“Bilgi ve deneyime önem veren bakanlarımız da var. Esas olan ülkede ihtiyaç duyulan yardımlaşmayı bu kötü zamanda el birliği ile atlatmak için mücadele etmektir. Bu bağlamda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn Çağman’ın çağrısına icabet ettik ve bugün çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir