Kirli işlerin içine çekmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğim

UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu, sosyal medyadan son günlerde yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Faiz Sucuoğlu,  son yaşanan gelişmelerin faturasının şahsına mal edilmeye çalışıldığını belirterek “Buna ne ben ne de halkımız izin vermez”dedi.  Sucuoğlu, parti başkanlığı yarışında rakipleri ile ancak siyasi boyutta ve fikirler düzeyinde yarıştığını söyledi.

Sucuoğlu’nun açıklamasının tamamı şöyle:

Son günlerde kamoyunu üzücü bir şekilde meşgul eden olaylarla ilgili açıklama yapma ihtiyacı hasıl olmuştur.

Halkıma hizmet amacı ile çıktığım siyasi hayatımda, geleceğe onurlu, dürüst ve şerefli bir isim bırakabilmeyi en önemli prensip olarak benimsedim.

Bugüne kadar herhangi bir şekilde adımın bu prensibime aykırı olarak anılmasına fırsat verecek eylemlerde bulunmadım ve bulunmayacağım.

Kat’i surette vurgu yapmak istediğim konu, son yaşanan gelişmelerin faturasının şahsıma mal edilmeye çalışılmasıdır. Buna ne ben ne de halkımız izin vermez.

Parti başkanlığı yarışında rakiplerimle ancak siyasi boyutta, fikirler düzeyinde yarışırım. Siyaset dışında, özellikle de halkımızın manevi değerlerine ve aile kurumuna zarar verecek bir durum içinde olmam söz konusu değildir.

Bu sebeple gerçeklerin çarpıtılması için çaba gösterenlerin uğraşlarının boşa çıkacağı ortadadır.

Temiz siyaset diyerek çıktığımız bu yolda adımızı bu kirli işlerin içine çekmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Bu tarz kirli işler bizim politikalarımız içinde yer alamaz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: